Oferta dla szpitali i DPS - systemy przyzywowe i panele nadłóżkowe

Szpitalne systemy przyzywowe i panele nadłóżkowe

(informacje po kliknięciu na jedną z poniższych ikon)

SAIO light CareMed CareMed IP SIGMA

Logger Delta Panele nadłóżkowe

Panele nadłóżkowe i oprawy oświetleniowe nadłóżkowe

Oprawa VARO doskonale sprawdza się w salach chorych i salach opieki długoterminowej. Pełni zarówno funkcje oświetleniowe, jak również zasila w energię elektryczną i stanowi osłonę do instalacji gazów medycznych. Oprawa składa się z profili aluminiowych podzielonych na trzy strefy.

Nadłóżkowe panele oświetleniowe MERY i OKI to systemy zasilania w energię elektryczną, oświetlenie i gazy medyczne, więcej...

 

ELSO FASHION osprzęt elektryczny w wykonaniu antybakteryjnym. We wszystkich obiektach użyteczności publicznej zwłaszcza szpitalach miejscami najczęściej dotykanymi przez różnych użytkowników są wyłączniki oświetlenia oraz gniazda elektryczne. Są to również miejsca newralgiczne pod względem kumulowania się bakterii i zarazków, stąd też najczęściej są roznoszone. Standardowa dezynfekcja środkami chemicznymi okazuje się niewystarczająca. Nowatorskie rozwiązanie z użyciem jonów srebra w procesie produkcyjnym osprzętu serii ELSO FASHION daje niemal 100% gwarancję wyeliminowania bakterii i zarazków z powierzchni zewnętrznych wykonanych z tworzywa. Osprzęt w takim wykonaniu nadaje się zwłaszcza do sal i bloków operacyjnych, traktów porodowych, gabinetów zabiegowych czy laboratoriów mikrobiologicznych.

Szczegóły - tutaj

61441229447148fashion.jpg

Wyłączniki do lamp bakteriobójczych

Wyłączniki do lamp bakteriobójczych dostępne są w kilku wykonaniach, podstawowa wersja zawiera wyłącznik z wkładką na klucz patentowy uniemożliwiający obsługę osobom nieuprawnionym oraz kontrolkę załączenia w kolorze czerwonym.

Wersja rozbudowana zawiera dodatkowo licznik czasu pracy lamp pracujący w zakresie do 8000 godzin.

Przez ostatnie 100 godzin limitu trwałości źródeł światła, licznik sygnałem dźwiękowym przypomina o konieczności wymiany. Po dokonaniu wymiany pamięć licznika można zresetować i czas pracy liczyć od nowa.

Dodatkową możliwość daje zastosowanie do zestawu timera sterującego, który daje możliwość samoczynnego wyłączenia lampy w ustalonym czasie bez konieczności nadzoru personelu medycznego.

Zestawy dostępne są w kilku seriach wzorniczych osprzętu elektrycznego ELSO oraz kolorze białym i perłowym.

Przykłady włączników do lamp bakteriobójczych:

ZLB zwykły

64011231509887ZLB-zwyky.jpg

ZLB z licznikiem

89211231509894ZLB-z-licznikiem.jpg