Oferta dla szpitali i DPS - systemy przyzywowe i panele nadłóżkowe

Szpitalne systemy przyzywowe i panele nadłóżkowe

Panele nadłóżkowe i oprawy oświetleniowe nadłóżkowe

Oprawa VARO doskonale sprawdza się w salach chorych i salach opieki długoterminowej. Pełni zarówno funkcje oświetleniowe, jak również zasila w energię elektryczną i stanowi osłonę do instalacji gazów medycznych. Oprawa składa się z profili aluminiowych podzielonych na trzy strefy.

Nadłóżkowe panele oświetleniowe MERY i OKI to systemy zasilania w energię elektryczną, oświetlenie i gazy medyczne, więcej...

14651229438490pdfsmall.jpgPOBIERZ KATALOG

System przyzywowy ELSO SIGMA

To najprostszy system przyzywowy do toalet dla niepełnosprawnych wyposażony w przycisk przyzywowy (przywoławczy), kasownik, sygnalizator optyczno - akustyczny oraz zasilacz. Zastosowanie takiego rozwiązania w obiektach użyteczności publicznej wymagane jest zapisami prawa budowlanego. Jeśli toalet jest kilka, działanie zestawów może być powielone a sygnalizacja wezwań realizowana w Centrali 10 - obwodowej lub za pomocą lampki grupowej / sygnalizacja optyczno - dźwiękowa. SIGMA może być również stosowana jako prosty system do gabinetów lekarskich, zabiegowych, klinik jednego dnia i Domach Spokojnej Starości. Ze względu na uproszczoną funkcjonalność, ograniczone możliwości techniczne nie jest polecana do szpitali i obiektów publicznej służby zdrowia.

Więcej szczegółów tutaj.

14651229438490pdfsmall.jpgPOBIERZ KATALOG

98731230050610sigma.jpg

ELSO FASHION osprzęt elektryczny w wykonaniu antybakteryjnym. We wszystkich obiektach użyteczności publicznej zwłaszcza szpitalach miejscami najczęściej dotykanymi przez różnych użytkowników są wyłączniki oświetlenia oraz gniazda elektryczne. Są to również miejsca newralgiczne pod względem kumulowania się bakterii i zarazków, stąd też najczęściej są roznoszone. Standardowa dezynfekcja środkami chemicznymi okazuje się niewystarczająca. Nowatorskie rozwiązanie z użyciem jonów srebra w procesie produkcyjnym osprzętu serii ELSO FASHION daje niemal 100% gwarancję wyeliminowania bakterii i zarazków z powierzchni zewnętrznych wykonanych z tworzywa.>Osprzęt w takim wykonaniu nadaje się zwłaszcza do sal i bloków operacyjnych, traktów porodowych, gabinetów zabiegowych czy laboratoriów mikrobiologicznych.

Szczegóły w katalogu.

14651229438490pdfsmall.jpg POBIERZ KATALOG

61441229447148fashion.jpg

Wyłączniki do lamp bakteriobójczych

Wyłączniki do lamp bakteriobójczych dostępne są w kilku wykonaniach, podstawowa wersja zawiera wyłącznik z wkładką na klucz patentowy uniemożliwiający obsługę osobom nieuprawnionym oraz kontrolkę załączenia w kolorze czerwonym.

Wersja rozbudowana zawiera dodatkowo licznik czasu pracy lamp pracujący w zakresie do 8000 godzin.

Przez ostatnie 100 godzin limitu trwałości źródeł światła, licznik sygnałem dźwiękowym przypomina o konieczności wymiany. Po dokonaniu wymiany pamięć licznika można zresetować i czas pracy liczyć od nowa.

Dodatkową możliwość daje zastosowanie do zestawu timera sterującego, który daje możliwość samoczynnego wyłączenia lampy w ustalonym czasie bez konieczności nadzoru personelu medycznego.

Zestawy dostępne są w kilku seriach wzorniczych osprzętu elektrycznego ELSO oraz kolorze białym i perłowym.

Przykłady włączników do lamp bakteriobójczych:

ZLB zwykły

64011231509887ZLB-zwyky.jpg

ZLB z licznikiem

89211231509894ZLB-z-licznikiem.jpg