Optyczno-magistralny system przyzywowy, przywoławczy Schima Varomed

Varomed to kolejny optyczno-magistralny system przyzywowy (przywoławczy), który znajduje się w ofercie naszej firmy. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w sprzedaży systemów przyzywowych oraz montowania ich w obiektach nie tylko medycznych, takich jak Szpitale i Kliniki, ale także Domy Spokojnej Starości oraz Zakłady Opiekuńczo Lecznicze. VAROMED jest doskonałym uzupełnieniem oferty handlowej dla krajowych odbiorców.

Bogate doświadczenia firmy w produkcji i montażu systemów przywoławczych na terenie całej Europy mogą zostać z powodzeniem wykorzystane w Polsce. System jak wszystkie pochodzące z rynku niemieckiego spełnia wszystkie wymogi normy DIN 0834. To daje gwarancję bezpieczeństwa użytkowania oraz dobrej funkcjonalności i niezawodności w działaniu.

Zalety systemu przyzywowego VAROMED

Podstawowe zalety systemu przyzywowego VAROMED mające istotny wpływ zarówno na realizację wezwań pomocy oraz obsługę przez personel to prosta konstrukcja urządzenia i funkcjonalność. Konstrukcja systemu przyzywowego oparta na elementach elektroniki rozproszonej pozwala zrealizować wszystkie funkcje systemu optyczno-dźwiękowego od najprostszych do najbardziej wyszukanych funkcji w oparciu o systemy peryferyjne.

Oferuje integrację z centralami telefonicznymi w oparciu o protokół EPSA 4.4.4 w celu rozszerzenia systemu o głosową komunikację z salami, lub mobilną telefonię DECT.

Wybierz wersję systemu

v8000 v4000

Wersja 8000                     Wersja 4000

Varomed występuje w dwóch wersjach instalacyjnych. Różnią się one między sobą lokalizacją elektroniki salowej, która występuje w wersji v4000 w lampce (2 lub 3 kolory), a w wersji v8000 w przycisku przywoławczo-odwoławczym.

Systemy przywoławcze SCHIMA - KLIKNIJ

Na życzenie realizujemy projekty - instalacje przyzywowe na wybranym systemie.

Deklaracja i certyfikat

Deklaracja.pdf12441229438277pdfbig.jpg Certyfikacja systemów przywoławczych.pdf12441229438277pdfbig.jpg