Optyczno-dźwiękowy system przywoławczy SIGMA

UWAGA System z ograniczonym dostępem komponentów   - następca SCHIMA SAIO light

 

Sigma

 

ELSO SIGMA - to nieskomplikowany optyczno-dźwiękowy szpitalny system przywoławczy (przyzywowy) stosowany w toaletach dla niepełnosprawnych i niewielkich obiektach szpitalnych.

Posiada przycisk przyzywowy przywoławczy/odwoławczy oraz lampkę/sygnalizator optyczno-dźwiękowy i własny zasilacz. Układ może być powielony, aż do dziesięciu obwodów i zaopatrzony dodatkowo w centralkę dla dziesięciu pomieszczeń.

Instalacje przyzywowe. Z uwagi na prosty układ, a w związku z tym ograniczone możliwości działania szpitalnego systemu przyzywowego SIGMA montowany jest on zazwyczaj w małych obiektach o nieskomplikowanej strukturze funkcjonalnej lub komunikacyjnej.

 

Sigma

Szczegółowe informacje znajdują się w instrukcji.

  • System przywoławczy ELSO SIGMA występuje w konfiguracji minimalnej, przeznaczona do niedużych obiektów np. toalety dla niepełnosprawnych,
  • Uwaga! Zamiana komponentów systemów przyzywowych różnych rodzajów jest niemożliwa,
  • Dane techniczne i przykłady połączeń znajdują się w informacjach technicznych.

Następcą systemu ELSO SIGMA jest bardziej elastyczny i dostosowany do polskich potrzeb system SAIO light prod. SCHIMA Sp. z o.o. To również prosty w obsłudze, montażu i uruchomieniu system zapewniający podstawową sygnalizację przywoławczą. Nowy system jest wykonany w wersji antybakteryjnej i posiada więcej rodzajów przycisków w porównaniu do systemu ELSO SIGMA. Więcej szczegółów znajdziesz klikając na poniższą ikonę SAIO light.

SAIO light